ΠΡΟΣΟΧΗ ιστότοπός μας έχει ενημερωτικό χαρακτήρα.Σε αυτόν δημοσιεύουμε ειδήσεις από όλη την Ελλάδα και τον κόσμο ειδήσεις χαρούμενες και λυπηρές που αφορούν το χωριό μας, ρεπορτάζ και δελτία τύπου που δεχόμαστε, χωρίς όμως να φέρουμε την ευθύνη για αυτά καθώς δεν προέρχονται από δική μας έρευνα που δεν είναι δημοσιογραφική αλλά από τον κόπο και την δημοσιογραφία σωστών και εμπείρων δημοσιογράφων κυρίως της Ηλείας .Σε όλα τα παραπάνω υπάρχει πάντα ενεργός σύνδεσμος (αν πρόκειται για αναδημοσίευση) που παραπέμπει στην πρωτότυπη δημοσίευση.Εάν κάποιος θεωρεί ότι θίγεται ή προσβάλεται ή {{ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΤΑΙ }}από το περιεχόμενο κάποιων άρθρων μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μας στο e-mail neohorikillinis@gmail.com για να μας εκθέσει τις αντιρρήσεις του.Την κύρια και αποκλειστική ευθύνη για τις αναδημοσιεύσεις την έχουν οι πηγές αυτών και σε αυτούς μπορείτε να απευθυνθείτε. ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΕΙΤΕ ΜΕ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΧΡΗΣΗΣ ΠΑΡΑΚΑΛΕΙΣΤΕ ΝΑ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕΤΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΣΤΟΤΟΠΟ.

ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΗ: Τα σχόλια που δημοσιεύονται από κάτω εκφράζουν τις απόψεις των αποστολέων τους. Η ιστοσελίδα "neohorikillinis.blogspot.com" δεν υιοθετεί καθ’ οιονδήποτε τρόπο τις απόψεις αυτές. Ο καθένας έχει δικαίωμα να εκφράζει την γνώμη του, όποια και να είναι αυτή. Δεν δημοσιεύονται συκοφαντικά ή υβριστικά σχόλια. Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται όποτε εντοπίζονται.

Όπως κάθε Δευτέρα έτσι και σήμερα δεν υπάρχουν πολλές ειδήσεις που αφορούν τον τόπο μας και τις γύρω περιοχές .
Σας ενημερώνουμε ότι από σήμερα

Πήρε Στσέποβιτς με 3,5 εκατ. ευρώ ο Ολυμπιακός!

Μεταγραφή – έκπληξη της τελευταίας στιγμής από τον Ολυμπιακός ο οποίος απέκτησε τον διεθνή Σέρβο επιθετικό της Παρτιζάν, Μάρκο Στσέποβιτς.

Φουστέρ σερβίρει, Μήτρογλου “σκοτώνει” Μέγεθος κειμένου Διαδώστε αυτό το άρθρο 0 0 0 1 Ads by Google Mr.Kteo 10300 - Επιβατηγά Έλεγχος ΚΤΕΟ για επιβατηγά ΙΧ Ρέντη Χαϊδάρι Ανάργυροι Ασπρόπυργος www.mrkteo.gr Επιλογή κατηγορίας Στην ίδια κατηγορία Πόστιγκα-Μέσι 2-3! - Μεγάλο “διπλό” της Ατλέτικο Μαδρίτης (VIDEOS) Μοίρασαν 3άρες Ίντερ και Μίλαν - Φιορεντίνα 5 αστέρων στη Γένοβα Πήρε Στσέποβιτς με 3,5 εκατ. ευρώ ο Ολυμπιακός! (VIDEO) Superleague: Τα γκολ και οι καλύτερες φάσεις της 3ης αγωνιστικής Πέρασε με ανατροπή απ΄το "Βελοντρόμ" η Μονακό (VIDEO) Τρομερό γκολ o Παναγιώτης Κονέ! (VIDEO) Φουστέρ σερβίρει, Μήτρογλου “σκοτώνει” ΤΕΛΙΚΟ: Λεβαδειακός – Ολυμπιακός 0-5 Λεβαδειακός - Ολυμπιακός 0-5 Αστέρας Τρίπολης - Απόλλων Πανθρακικός - Παναιτωλικός 2-1 ΠΑΟΚ - Πανιώνιος 4-1 ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΒΙΝΤΕΟ > Τελευταία ενημέρωση: 02.09.2013 | 00:31 Πρώτη δημοσίευση: 01.09.2013 | 23:36 Διαδώστε το: Εμφατική νίκη του Ολυμπιακού στη Βοιωτία με 5-0 επί του Λεβαδειακού, με τον Μήτρογλου να κάνει χατ-τρικ σε 21 λεπτά από τρεις ασίστ του Φουστέρ. Σκόραρε ξανά ο Σαβιόλα. Πρώτο γκολ για Βάις. Δύο δοκάρια είχε ο Κάμπελ. Το LIVE του αγώνα Οι “ερυθρόλευκοι” έδειξαν από νωρίς τις διαθέσεις τους επιβάλλοντας τον ρυθμό τους από το πρώτο λεπτό. Μόλις στο 5΄ο Κάμπελ σημάδεψε το δοκάρι, ενώ στο 15΄ μετά από ωραία συνεργασία των Κάμπελ και Μπονγκ η μπάλα έφτασε στον Σαβιόλα ο οποίος ανατράπηκε από τον Λαμπρόπουλο και ο διαιτητής έδωσε το πέναλτι. Ο Αργεντινός ανέλαβε ο ίδιος την εκτέλεση και άνοιξε το σκορ. Στη συνέχεια ο ρυθμός έπεσε μέχρι ο Σαβιολά να απειλήσει ξανά για τον Ολυμπιακό με τη μπάλα να φεύγει μόλις άουτ στο 42΄. Στο δεύτερο ημίχρονο το θέαμα βελτιώθηκε αφού ο Λεβαδειακός ανέβηκε μέτρα στον αγωνιστικό χώρο. Είναι χαρακτηριστικό πως οι γηπεδούχοι έκαναν την πρώτη τους τελική προσπάθεια στο 51΄. Ο Ολυμπιακός βρήκε τους χώρους να γίνει απειλητικός και είχε δεύτερο δοκάρι ξανά με τον Κάμπελ στο 55΄. Στο 70ο λεπτό ήρθε το δεύτερο γκολ των Πειραιωτών όταν μετά την εκτέλεση φάουλ του Φουστέρ ο Μήτρογου ανενόχλητος στην περιοχή με κεφαλιά έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα, δευτερόλεπτα αφού είχε μπει στο ματς. Δύο λεπτά αργότερα χάθηκε μεγάλη διπλή ευκαιρία για τον Ολυμπιακό, αφού αρχικά ο Πρζιρόφσκι έκανε εντυπωσιακή επέμβαση στην κεφαλιά του Μήτρογλου και στο.... ριμπάουντ ο Σαβιόλα έστειλε τη μπάλα λίγο πάνω από τα δοκάρια. Τελικά το 0-3 έγινε στο 85ο λεπτό όταν δύο αλλαγές του Μίτσελ συνεργάστηκαν. Ο Ιμπαγάσα έκανε ωραία προσπάθεια, η σέντρα του κόντραρε, η μπάλα έφτασε στον Βάις που με δυνατό σουτ πέτυχε το πρώτο του γκολ με τα ερυθρόλευκα. Κάπου εκεί ανέλαβε δράση ξανά ο Μήτρογλου ο οποίος μετά από καταπληκτική συνεργασία με τον Φουστέρ ανέβασε ακόμα περισσότερο τον δείκτη του σκορ στο 89΄, ενώ σχεδόν με την σέντρα του Λεβαδειακού και πάλι ο Φουστέρ σέρβιρε και ο Μήτρογλου εκτέλεσε για το τελικο 0-5. Ο Ολυμπιακός πέτυχε τρία γκολ σε 5 λεπτά, με τον Μήτρογλου να κάνει χατ-τρικ σε 21 λεπτά, ενώ συνολικά τα 6 από τα 8 γκολ που έχει πετύχει μέχρι τώρα η ομάδα του Πειραιά ήρθαν από τον πάγκο και 5 από τα 8 ήρθαν από στημένη φάση. Λεβαδειακός (Τάκης Λεμονής): Πρζιρόφσκι, Μουλόπουλος, Γεωργίου, Μανόλο, Νικολακάκης, Λαμπρόπουλος (53' Πετράτσι), Μαχαίρας, Κονέ, Ορτέγκα (46' Γιάντσης), Μάρτινς, Βασιλείου (77' Μπούστο). Ολυμπιακός (Μίτσελ): Ρομπέρτο, Σαλίνο, Σιόβας, Μανωλάς, Μπονγκ, Σάμαρης, Μανιάτης, Φουστέρ, Σαβιόλα (73' Ιμπαγάσα), Κάμπελ (58' Βάις), Ολαϊτάν (65' Μήτρογλου).

Εμφατική νίκη του Ολυμπιακού στη Βοιωτία με 5-0 επί του Λεβαδειακού, με τον Μήτρογλου να κάνει χατ-τρικ σε 21 λεπτά από τρεις ασίστ του Φουστέρ. Σκόραρε ξανά ο Σαβιόλα. Πρώτο γκολ για Βάις. Δύο δοκάρια είχε ο Κάμπελ.

Από σήμερα τα δωρεάν εισιτήρια για εξετάσεις στο ΕΣΥ!